Právě se nacházíte:

Bezlepkové mlsání

Sladké je neřest, ale život si bez něj nedokáže představit mnoho z nás. Dělá nám dobře na nervy a „nakopne“ nás ve chvílích, kdy nám dochází potřebná energie. S dobrotami od Zemanky sice zázračně shazovat kila nebudete, ale za hřích rozhodně stojí jejich bezlepkové perníčky s medem a pohankou. Jsou navíc bio a ze surovin z kontrolovaného ekologického zemědělství. Neobsahují žádné umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, ani umělá barviva či aromata.

Biopekárna Zemanka si zakládá na pečlivém výběru surovin a tradici. Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve Středních Čechách. Všechny produkty pečou podle vlastních originálních receptur a s nadšením je připravují tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť. Výrobu na počátku řídila Věra Zemanová, profesionální cukrářka a gastronom s více jak 40letou praxí, která zůstává i nadále duší celé pekárny. Jan Zeman vede celou pekárnu a řídí provoz.

Zajímavostí je, že biopekárna vyrábí ročně přes 180 tun pečiva a produkty vyvážíme do 11 zemí v Evropě (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rakousko, Německo, Bulharsko, Finsko, Dánsko, Itálie, Belgie a Lucembursko). Je držitelem mezinárodního certifikátu IFS (International Food Standard), veganské licence od společnosti The Vegan Society, bezlepkové licence od Sdružení celiaků České republiky a Fairtradové licence programu kakao. V Zemance uplatňují pravidla ekologicky šetrného provozu. Používajíi pouze ekologické čistící prostředky, zejména s bio složkami, recyklované kartony a papíry a odebírajíenergii pouze z obnovitelných zdrojů společnosti Nano Energies.

Takže? Se Zemankou se vyplatí mlsat!

Sladké i slané dobroty z biopekárny Zemanka si můžete spolu s dalším nákupem objednat na e-shopu Košík.cz.