Hýbejte se do rytmu na mezinárodní den tance

Mezinárodní den tance připadá tento rok na sobotu 29. dubna. Ať už dáváte přednost klasickým melodiím nebo moderním beatům, nechte se vtáhnout do světa hudby se Sencor reproduktory.

Pokud nevíte, jaký Bluetooth reproduktor je pro vás vhodný, přinášíme rychlý přehled, který vám pomůže se rozhodnout.

Co by to bylo za taneční oslavu bez pořádného osvětlení? Reproduktor SSS 3100 se postará nejen o 7hodinový přenos hudby, ale také zajistí pořádnou světelnou show. Novinka mezi reproduktory poskytuje výkonný a čistý zvuk se světelnými efekty s možností vypnutí i stupeň krytí IPX5. Pořídíte za 1 499 Kč.

Pro dlouhotrvající taneční párty je tu SIRIUS SSS 6800 MAXI. Poutko pro přehození přes rameno nebo jen tak do ruky, je pouze to nejmenší, co nabídne. Jeho čtyři reproduktory skládající se ze dvou středobasových, dvou výškových a dvěma pasivními zářiči poskytnou čistý přenos trvající až 13 hodin. Bát se nemusíte ani vody, se stupněm kryti IPX6. A pokud by někomu docházela šťáva v telefonu, jednoduše si ho nabije přes zabudovaný USB port. Pořídíte za 2 999 Kč.

Řada reproduktorů HYPE je lehce přenosná a vhodná pro outdoorové aktivity. Nezaleknou se ani blízkosti vody, díky voděodolnému krytí IPX7. Kryt je tvořen z prémiové tkaniny a díky tomu se nepotrhá jen tak. LED diody po stranách reproduktorů navodí příjemnou atmosféru a hudbu dokáží přehrávat až na vzdálenost 15 metrů!

Největší model SSS 6602 HYPE L se skládá ze tří reproduktorů, s prostorovým zvukem. Vydrží hrát 8 hodin, stejně jako jeho menší varianta SSS 6502 HYPE. Nejmenší varianta SSS 6202 HYPE S nabízí přenos až 12 hodin. Pokud se jich na párty sejde víc, můžete je propojit přes Bluetooth a vytvořit tak bezdrátový systém prostorového zvuku pro ještě lepší zážitek. Cena od 799 Kč.