Obnovte s námi postelový park Sue Ryder

Přispějte na zakoupení elektricky ovladatelných polohovacích postelí a podpořte tak obnovu garáže Sue Ryder! To vše jedním kliknutím na www.garazsueryder.cz  

Znáte ten pocit, když se ráno probudíte rozlámaní a bez energie a víte, že za to může Vaše postel? Představte si, jak hezky začíná nový den, když se vyspíte dorůžova…

Postele představují pro staré lidi velkou část jejich světa, stejně tak jako se život aktivních lidí současnosti odehrává za volantem jejich vozu. Postele, které naši klienti potřebují, toho mají s auty společného víc, než by se zdálo: atraktivní design, vysokou nosnost, řadu bezpečnostních prvků zamezujících pádům (postranice, nastavitelná výška lůžka, brzdy) či mobilizační funkcionality (madla, elektrické zdvihání).

Vzhledem k vysokému věku a zhoršujícímu se zdravotnímu stavu našich klientů je zásadním prvkem vybavení Domova Sue Ryder kvalitní polohovací lůžko, které zajistí pohodlí a bezpečí klientů a sníží fyzickou zátěž personálu. Pečovatelé rychleji zvládnou běžné úkony a budou moci věnovat více času komunikaci s klienty.

Kapacita domova pro seniory Sue Ryder je 52 klientů. Používaná lůžka překračují svou životnost již o 8 let. V současné chvíli máme 42 funkčních lůžek. 10 lůžek je v kritickém stavu.

Domov Sue Ryder je tu pro seniory i jejich rodiny od roku 1998. Jsme jedineční v přístupu ke klientům. V nabízené péči navazujeme na jejich předchozí život, respektujeme jejich zvyklosti a aktivně pracujeme s jejich životními příběhy. Porozumění tomu, jak člověk žil, nám umožňuje nabídnout tu nejlepší možnou péči. Proto dokážeme poradit a pomoci ve chvílích, kdy se zdá, že nám stáří přeroste přes hlavu.

Termín konání kampaně: březen – červen 2017
Stránky kampaně: www.garazsueryder.cz