Pohřeb ženy a její dcery, které zemřely v Egyptě, bude ve středu

Policie stále ještě nezná výsledky pitvy žen, které za zatím nevyjasněných okolností zemřely během dovolené v Egyptě. Pohřeb šestatřicetileté matky a její osmileté dcery bude v úzkém kruhu rodiny ve středu. ČTK o tom informovali mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková a pracovník pohřební služby, která obřad zajišťuje.

"Rodina nám povolila pouze uvést, že pohřeb ženy a její dcery bude ve středu. Může se to ale ještě na přání rodiny změnit. Přejí si rozloučení v úzkém rodinném kruhu. Nechtějí tady mít nikoho cizího. Celý hřbitov bude uzavřen," řekl ČTK zaměstnanec pohřební služby.
 
Těla ženy a její dcery byla převezena do Ostravy ve čtvrtek. V pátek soudní znalci ostravského Ústavu soudního lékařství provedli pitvy. Ty nařídili moravskoslezští kriminalisté, kteří sami začali okolnosti úmrtí prověřovat. Nyní se čeká především na výsledky toxikologických rozborů.
 
"Výsledky pitvy a to ani předběžné ještě nemáme. Znalci zatím neurčili konkrétní termín," řekla ČTK mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková. Už dříve uvedla, že výsledky by měly být známy do konce tohoto týdne.
 
zdroj: ČTK