Požár auta a rozestavěného domku

21. 6. 15:03 Na linku tísňového volání bylo oznámeno že hoří v půdním prostoru novostavby na Židovském vrchu v Šluknově. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Šluknov a dobrovolné jednotky ze Šluknova, Velkého Šenova a Jiříkova. Hořely trámy v podlaze podkroví rozestavěného domu. Pravděpodobně od parotěsné fólie, která chytla od sálavého tepla při svařování měděných trubek. 

21. 6. 15:03 Na linku tísňového volání bylo oznámeno že hoří v půdním prostoru novostavby na Židovském vrchu v Šluknově. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Šluknov a dobrovolné jednotky ze Šluknova, Velkého Šenova a Jiříkova. Hořely trámy v podlaze podkroví rozestavěného domu. Pravděpodobně od parotěsné fólie, která chytla od sálavého tepla při svařování měděných trubek. Hasiči podlahu částečně rozebrali, požár lokalizovali v 15:18 a zlikvidovali v 15:30.

22. 6. 5:19 Jednotka HZS ÚK ze stanice Šluknov a dobrovolná jednotka z Velkého Šenova vyjely k požáru osobního auta u obce Velký Šenov -- Staré Hraběcí. Auto bylo požárem zasaženo celé. Uvnitř nikdo nebyl. Hasiči požár lokalizovali v 5:33 a zlikvidovali v 6:09. Příčinou požáru byla závada na elektroinstalaci. Škoda byla předběžně odhadnuta na 70 tisíc Kč. Foto: Miroslav Svoboda HZS ÚK.