SAGE PŘEDSTAVUJE KOUZELNÍKA V KUCHYNI – MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÝ TLAKOVÝ HRNEC

Na domácí vaření máme všichni podobné nároky – chceme, aby bylo rychlé a jednoduché, aby připravené pokrmy byly voňavé a chutné jako od šéfkuchaře a ideálně, aby si ponechaly všechny živiny a vitamíny. Jak ale skloubit tolik požadavků dohromady? S multicookerem The Fast Slow Pro od prémiové značky Sage to možné je.

Multifunkční elektrický tlakový hrnec Sage BPR700BSS spojuje automatické tlakové vaření se stále populárnějším „pomalým“ vařením a získáte v něm tak dvě výhody v jednom. Dokáže automaticky nastavit ideální kombinaci času, teploty a tlaku mezi rychlou a pomalou úpravou, a to vše hlídá prostřednictvím duálních snímačů na horní a dolní části hrnce. Výsledkem je pak maximální chuť a ideální konzistence pokrmu.

Hrnec nabízí 6 chytrých programů pro snadnou a rychlou volbu – vaření pod tlakem, pomalé vaření, zahušťování, opékání, restování a přípravu v páře. Kdo má chuť na experimentování, může využít vlastní manuální nastavení prostřednictvím programu „Custom“. Čas je možné nastavit na 2-12 hodin a aby bylo vše dokonalé, je pro co nejlepší výsledek volitelná i nadmořská výška kvůli nastavení optimálního tlaku. K jednoduché orientaci napomůže seznam běžně používaných typů potravin i s předdefinovanou dobou, teplotami a úrovněmi tlaku. V souhrnu tak multifunkční elektrický tlakový hrnec poskytuje 11 programů pro přípravu pokrmů v kategorii rýže, rizoto, brambory, vývar, polévka, luštěniny, dušené maso, dušené maso se zeleninou, jehněčí, boloňská omáčka a pudink. Tyto názvy nejsou však limitující, označují vždy nejen samotnou pojmenovanou surovinu či pokrm, ale celou skupinu s obdobnými vlastnostmi.

Vše je pak možné kontrolovat na velkém podsvíceném displeji, který ukazuje, jaký program je právě zvolen a v jaké fázi se příprava pokrmu nachází (modré a žluté podsvícení). Multicooker The Fast Slow Pro je vybaven také funkcí „Keep Warm“ pro automatické udržení teploty. Výrobci dbali i na vysokou bezpečnost uživatelů, a díky tomu má multicooker trojitý bezpečnostní systém: bezpečnostní uzamykací víko, bezpečnostní ventil, a tlačítko pro uvolnění tlaku. Odpouštění páry je ošetřeno automaticky.

Multifunkční elektrický tlakový hrnec má kapacitu 6 litrů a do příslušenství patří nerezový koš pro vaření v páře a nerezový stojan. Hrnec je designově propracovaný, vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli.

Doporučená cena Sage BPR700BSS je 7490 Kč