Tipy na vánoční dárky - Dekorační polštáře, přenosný reproduktor a královské šampaňské

Představujeme Vám tipy na vánoční dárky, které jsme pro Vás vybrali napříč našimi klienty.  

Polk Boom Swimmer se vyznačuje svou odolností a kompaktností. Skvěle se hodí do každého ročního období, kde bude skvělým parťákem na cestách, výletech, procházkách či během sportovních aktivit. Přehrávání hudby přitom není jeho jedinou funkcí, reproduktor v sobě má zabudovaný i vysoce kvalitní mikrofon. Díky tomu funguje Swimmer i jako snadno přenosné handsfree – stačí ho připevnit do auta či na kolo a můžete přijímat hovory nebo pohodlně telefonovat bez nutnosti držet u ucha mobil. Jde přitom navíc o velmi elegantní doplněk. Polk Boom Swimmer je nyní nově dostupný v osmi různých barevných provedeních a dvou velikostech. K dostání za 1 244 Kč na www.kreatek.cz nebo u dalších prodejců.

Dekorativní polštáře od Johann Malle jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, kterým dominuje především 100% bavlna. Navrženy jsou ve třech velikostech o rozměrech 35 x 50 cm, 50 x 70 cm a 70 x 90 cm. Vzorem žakarové vysokogramážní látky polštářů jsou klasické elegantní motivy Johann Malle s pečetí a jemnými ornamenty. Polštáře jsou k dostání v barvě vanilky, skořice, slonové kosti a odstínech šedé od 1 590 Kč na www.johann-malle.cz nebo v showroomech Johann Malle. 

Pol Roger Brut Réserve v dárkovém boxu se sklenicemi. Pol Roger nabízí výjimečné šampaňské, které se podávalo i na královské svatbě prince Williama a jeho snoubenky Catherine ve Westminsterském opatství v Londýně. Šampaňské Brut Réserve je vyráběno z odrůd Pinot Noir, Chardonnay, Pinot Meunier. Vůně vína je živá, ovocná a elegantní s tóny čerstvých lučních květů, tvarohu a charakteristických máslových sušenek. Chuť je harmonická, elegantní a komplexní s výborně zakomponovanou kyselinou s dotekem čerstvých meruněk a sladkého pečiva. K dostání v dárkovém balení se stylovými sklenicemi Pol Roger za 1 519 Kč na www.global-wines.cz