Vychutnejte si dokonalý sendvič

Máte chuť na krásně křupavý a správně opečený sendvič, který bude uvnitř nadýchaný a bez rozteklé náplně všude okolo? Pak jste na správné adrese – elektrický sendvič gril The Perfect Press SSG600 od prémiové značky Sage si s ním hravě poradí a vy můžete jen vychutnávat.

Kouzlo přípravy s tímto kontaktním sendvič grilem spočívá v tom, že umožňuje nastavit výšku grilovacích desek na tři různé úrovně a zároveň díky chytré konstrukci závěsu Crush Control přizpůsobit tlakovou zátěž od 425 gramů po 2 kilogramy. Tím docílí toho správně jemného a načechraného propékání. Výsledkem je pak dokonalý sendvič, na povrchu křupavý a uvnitř – jak praví klasika z Pelíšků – kyprý a vláčný. Je na něm možné připravit nejen svačiny pro školáky, do práce ale i další pochoutky, jako jsou např. quesadillas nebo volská oka bez použití oleje.

Výrobce dbal i na bezpečnost a uživatelský komfort. Povrch je nepřilnavý bez nebezpečné látky PFOA a okraje jsou zaoblené, což usnadňuje jeho údržbu. Praktickou možnost skladovat gril ve vzpřímené poloze ocení všichni, kteří zápasí s nedostatkem místa. Do výbavy patří odnímatelný odkapávací zásobník, čisticí stěrka a protiskluzové nohy.

Specifikace modelu Sage SSG600:

Prémiový nepřilnavý povrch bez PFOA
Odolná lisovaná ramena horní desky
Snadná údržba díky zaobleným rohům a nepřilnavému povrchu
3 možnosti nastavení výšky grilovacích desek (jemné, vyšší tlak a uzamčeno)
Kompaktní pro vertikální uložení
Kapacita pro 2 sendviče
Světelná indikace připojení k síťové zásuvce a nahřátí grilovacích desek
Odnímatelný odkapávací zásobník.
Protiskluzové nohy.
Čisticí stěrka
Příkon 1500 W
Materiál: slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Rozměry (š×h×v) 31×34,9×14,6 cm
Hmotnost 3,28 kg

Doporučená maloobchodní cena 3190 Kč. Výrobce ke grilu poskytuje prodlouženou 3letou záruku.